Make your own free website on Tripod.com
Toto je naše
pracoviště lyšeli jste o práci v USA?
Nabízel Vám někdo uklid obchodních domu v USA?. Toto je realita.Práce na obchodnich domech v Atlantě,stát Georgia. Máte o ni zájem ale váhate? Chybi Vám víc informací? Nechcete být podvedeni? Na tyto otázky najdete odpovědi prave zde.

Mužete se na mne ve všem spolehnout.Byl jsem v jednotkach IFOR,SFOR a vždy dodržím slovo.Vysoké požadavky na vstup do těchto jednotek jsou dostatečnou zárukou morálních kvalit.

V Atlantě je opravdu radost žít.To se tvrdí v cestovních pruvodcích.Ale je to skutečně tak.Atlanta je centrum velkých podniku a bank a je zde sídlo CNN.To znamená ,že jsou zde i penize a tudiž dobré vydělky.

Jedna se o práci při uklidu obchodu.Jedna se o dva typy obchodu.Krogery a K-Mart.Prvni z jmenovanych je potravinový obchod,ve druhém se prodává skoro všechno.Pracovni doba je od 23 do 7 hodin.Pracuje se stále.Zádne volno není.Jediný volný den je 25.12.Na Krogerech se pracuje za provozu na K-Martech je zavřeno.Na Krogerech se čistí podlaha systémem ,ze se nejprve rucne zamete obchod s dust mop.Potom se strojně zamije obchod .Potom se delaji "cornery".A nakonec se obchod "vybafuje".Na K-Martech se na vic čistí koberec,záchody a vyvázeji se odpadky.Práce pro jednoho až dost.Je Vam to jasné že? Na obchodě je každy sám.Je možno pracovat ve dvou na K-Martech kde pracuje zpravidla kluk a holka.Co se tyče zaměstnani pro ženy.U naši firmy pracují dvě a vedou si velice dobře. Ale zpravidla se dáva přednost mužum.

Ubytovani je ruzne podle poctu najemniku a vybaveni apartmanu.To znamena za apartman se dvemi ložnicemi zaplatíte kolem 220$ na hlavu v 5 lidech s telefonem,kabelovou televizi ,vodou aelektrinou.V arealu je tenisovy kurt,posilovna vjezd na kod.Na periferii se da bydlet za polovinu.Apartmany jsou nezarizene nabytkem.Zadna postel,zidle.Co si sezeneteto mate.

Nastupni plat je 1400$.Po mesici dostanete 1500$.A az dostanete svuj obchod,castka se po mesici zvysuje po 100$ az na 1800$.Ten mesic neplati presne ja jsem dostal po mesici pridano 50$.A vubec to nema pravidla. Ja mam ted(15.10) plat 1750$.

Zivotni naklady se pohybuji okolo 500$ dolaru za mesic. Napriklad 3.78 litru benzinu stoji 98 centu.0.68 kg chleba stoji 1.59 nebo 99 centu nebo dokonce pri sleve 2 chleby za 1 dolar.

Polozka Cena v $
Jogurt Kroger 0.5kg1.99

Pokud toho v praci nebudete mit dost.Muzete treba zdarma navstevovat skolu a ucit se anglicky.Nebo si muzete zaplatit soukromeho učitele do 10$ na hodinu a má tu výhodu že umí také česky.Nebo mužete dělat tisíce jinych věcí na ktere si vzpomenete.

Elektronickou poštu nejsem schopen odovidat z časových duvodu a pokusím se vaše otázky odpovědět zde .

Aoutomobil je tady neodmyslitelnou soucastí života.Bez auta se nedá pracovat a tudíž je to nutná investice. Dá se koupit auto na splátky a cena se pohzbuje kolem 2000$ za 10 let staré auto.Já mám Mazdu 1991 která mě stála 2120$

Tady je internet poměrně levná záležitost. To znamená že je uplně zadarmo nebo se pohzbuje do 20$ měsíčně. To se týká modemoveho spojeni 56,6kbps.Daji se "vydělávat" peníze brouzdáním internetem.Platí se kolem 0,20$ za hodinu.Chcete to zkusit ,klikněte na banner desktopdollars a zaregistrujte se.Posilají šeky do celeho světa když částka dosáhne 40$.Každou 1/2 hodinu je třeba kliknout na inzerát.